back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arkivi Sekret i Vatikait

Skënderbeu është njohur si Mbret i Shqipërisë dhe Maqedonisë qysh në vitin1458 nga Violeta Murati

Skënderbeu është njohur si Mbret i Shqipërisë dhe Maqedonisë qysh në vitin 1458 nga Violeta Murati Vatikani zbulon një dëshmi sekrete të historisë shqiptare. Për herë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.