Nyjet-Arkivit për » Ardian Koci «

Ardian Koçi dhe Heterodon – Gjarpri që ha vetveten – nga Shpend Sollaku – Noé

Ardian Koçi dhe Heterodon – Gjarpri që ha vetveten nga Shpend Sollaku Noé -Pushohet nga puna drejtuesi më i zot i Zonave të Mbrojtura të natyrës shqiptare -Preteksti – një intervistë më Lexo Me Teper.

Kolonia e artistëve figurativë – Divjakë-Karavasta (19-23 shkurt 2016)

Kolonia e artistëve figurativë, Divjakë-Karavasta (19-23 shkurt 2016) nga Engjell Zerdelia Ftesës për të qënë pjesëmarrës në veprimtarinë e organizuar nga Instituti i Librit dhe Promocionit, Bashkia Divjakë dhe Botimet Toena, Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook