back to top
14.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Arbër Ahmetaj

“Fabula rasa” – personazhi pa rrëfim – nga Arbër Ahmetaj

"Fabula rasa” - personazhi pa rrëfim nga Arbër Ahmetaj Vjen një moment në roman kur rrëfyesit i ronitet nëpër duar edhe shpresa e fundit për të...

Jo, s’janë të lirë ata që ngrejnë rrethime… Jozef Radi

Jo, s'janë të lirë ata që ngrejnë rrethime... poezi nga Jozef Radi (nga Libri "Fletorja e Vjeshtes") E gjej t'arsyeshme që kët poezi të shkëputun nga...

Peticion: Në nderim të Grave dhe Nanave n’Kampet e shfarosjes

PETICION: Shkëlqesisë së Tij Dr. Bujar Nishani President i Republikës së Shqipërisë Pallati Presidencial Bulevardi "Dëshmorët e Kombit" Tiranë, Shqipëri I nderuemi z. President; Ne, të nënshkruemit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.