back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Antonio Guterres

Pushtimi i Ukrainës nga Rusia dhe “Ballkani i Hapur” – nga Frank Shkreli

21 dhjetor 2021 - Open Ballkani i Trojkes: Vuçiq - Rama - Zaev Pushtimi i Ukrainës nga Rusia dhe “Ballkani i Hapur” nga Frank Shkreli Senatori...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.