back to top
14.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Antonio Gaspari

Çmimi “Gjuha e Shpirtit” – I jepet Visar Zhitit për poezinë dhe misionin

Çmimi “Gjuha e Shpirtit” -I jepet Visar Zhitit për poezinë dhe misionin Në vend të një reportazhi Në edicionin më të fundit, Çmimi Ndërkombëtar “Gjuha e shpirtit”,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.