back to top
25.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Andrrat

Arthur Schopenhauer

“Jeta dhe andrrat janë fletët e të njejtit libër... Me lexue rregullisht domethanë të jetosh, me i shfletosë simbas rastit domethanë të andrrosh...”  

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.