back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Andrea Sahatçi

Fotoja “Berat, 1936” e Ilia Xhimitikut dhe një histori pas saj – nga Qerim Vrioni

Fotoja “Berat, 1936” e Ilia Xhimitikut dhe një histori pas saj nga Qerim Vrioni Një ndër fotot nga duartë dhe aparatet e fotografit beratas, Ilia Xhimitiku,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.