back to top
35.5 C
Tirana
E martë, 23 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Alfred de Vigny

Abedin Preza, Islam Spahiu dhe Uran Kostreci – nga Lekë Tasi

Abedin Preza, Islam Spahiu dhe Uran Kostreci nga Lekë Tasi Reagimi ndaj së sotmes vulgare merr fuqi brenda nesh sa herë e jashtmja merr intensitete edhe...

Niveli i përkthimit n’Shqipni asht ma i naltë se tekstet letrare që botohen – Shpëtim Kelmendi bisedon me helenistin dhe latinistin Gjon Shllaku

Niveli i përkthimit n'Shqipni asht ma i naltë se tekstet letrare që botohen Shpëtim Kelmendi bisedon me helenistin dhe latinistin Gjon Shllaku  . Më poshtë po paraqes një intervistë me helenistin...

Alfred de Vigny

  “...Vetëm heshtja asht madhështore, gjithçka tjetër asht dobësi!”

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.