back to top
19.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksander Thana

Guximi i Nick Merrnaçajt – Martir i Demokracisë – rrëfen e ëma, Mri Merrnaçaj…

Guximi i Nick Merrnaçajt - Martir i Demokracisë rrëfen e ëma, Mri Merrnaçaj... (22 janar 1990 - 22 janar 2023) 33 vjetori i Vdekjes Mrì Dedja...

Ndjekja dhe burgosja e Maks Velos – nga Kastriot Dervishi

Ndjekja dhe burgosja e Maks Velos nga Kastriot Dervishi Sot u nda nga jeta inxhinier Maks Velo, ish i dënuar politik nga regjimi komunist. Në përkujtim...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.