back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandar Rankoviq

Mbrojtja e ankthit të vetëmbrojtjes – nga Shaip Beqiri

Mbrojtja e ankthit të vetëmbrojtjes nga Shaip Beqiri Diskutimi i dosjes së Tares për shkrimtarët tanë të mëdhenj, Ernest Koliqin e Martin Camajn, më duket që...

Kokfortësia e shifrave përballë tkurjes historike të shqiptarëve… nga Brunilda Ternova

Kokfortësia e shifrave përballë tkurjes historike të shqiptarëve... nga Brunilda Ternova 4 vilajetet me shumicë shqiptare në kohën e pushtimit turko-osman kishin gjithsejt një territor prej 178...

Kalimi i Kufirit dhe Udhëtimi nga një burg te një tjetër…

Kalimi i Kufirit dhe Udhëtimi nga një burg te një tjetër... Historia e dhimbshme e shqiptarit të Kosovës, Fazli Deliu, që u arratis nga dhuna e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.