back to top
21.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Alda Butka Aliçka

Është dashuri, është vëlla! – rrëfim nga Alda Butka – Aliçka

Është dashuri, është vëlla! rrëfim nga Alda Butka - Aliçka Në vitin 1951, familja ime ishte e syrgjynosur. E di si quhet shqip, e di dhe pse...

Tragjedia e Antenës… ke Arra e Modhe – rrëfim mbi një tragjedi nga Alda Butka Aliçka

Tragjedia e Antenës… ke Arra e Modhe* Rrëfim mbi një tragjedi nga Alda Butka Aliçka Shtëpinë time në Rrugën e Fortuzit, nga ana e pasme e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.