back to top
17.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Agim Ferizi

Requiem për Poetin Havzi Nela! – nga Gjergj Hani

Requiem për Poetin Havzi Nela! nga Gjergj Hani E zgjatën Tranzicionin aq shumë sa duket se dekadat me njerëz “brenda mureve” nuk kanë ekzistuar kurrë... ...

Requiem për Poetin! nga Gjergj Hani

Gjergj Hani Requiem për Poetin! nga Gjergj Hani Nuk më kujtohet data! Në burg nuk kishin rëndësi orët, ditët, muajt! Vetëm vitet kujtoheshin! Viti i arrestimit dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.