back to top
11.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

adrian Paci

George Pali: “…hiqni dorë nga piktura depresive, gri, e randë, e pakuptimtë…!”

Nji penelatë ma tepër mbi Gjergj Palin dhe veprën e tij... refleksion nga Jozef Radi Të dielën, me 7 Shtator 2014, në orën 8 te...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.