back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Adem Saliaj

Historia e 9 kryeministrave të Kosovës, nga Hashim Thaçi te Avdullah Hoti – nga Roland Qafoku

Historia e 9 kryeministrave të Kosovës, nga Hashim Thaçi te Avdullah Hoti nga Roland Qafoku Dy shtete, dy qeveri dhe dy histori të kryeministrave. E gjithë historia...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.