back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Abedin Hoxha

Sfiduesi i madh i Diktatures dhe i Tranzicionit nga Thanas Gjika

Sfiduesi i madh i Diktatures dhe i Tranzicionit nga Thanas Gjika (Ese për Lek Preng Pervizin editor i revistës KuqeZi) Lek Pervizi (bir i gjeneral Preng Pervizit),...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.