back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Abas Hajro

Ilia Vinjau – një jetë me kitarë e serenatë ndër buzë – Profil i një serenatisti të shquar korçar – nga Raimonda Moisiu

Shpirti dhe Ikona i Serenatave Korçare - Ilia Vinjau! nga Raimonda Moisiu Shuhet serenatisti i shquar veteran...  Nuk ishin natyrisht vargjet apo melodia e serenatave të Vivaldit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.