back to top
13.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Abas Ermenji

Abas Ermenji – Kundërshtar i vendosur i regjimeve totalitariste

Abas Ermenji - Kundërshtar i vendosur i regjimeve totalitariste (20 vjetori i humbjes - 110 vjetori i lindjes) (12 dhjetor 1913 - 10 mars 2003) Plot 20...

Shkesia diplomatike/ Pse Skënderbeu nuk donte të martohej – nga Ilirjan Gjika

Shkesia diplomatike/ Pse Skënderbeu nuk donte të martohej nga Ilirjan Gjika 1 Për martesën e Skënderbeut është shkruar herët që pas vdekjes së Heroit duke nisur që...

Lamtumira e fundit e njeriut që preku dritën Lazër Radi

Lamtumira e fundit e njeriut që preku dritën Dr. Lazër Radi (1997) (Në kujtim të intelektualit dhe patriotit Jakov Milaj) Nji kortezh i përmortshëm, përcolli këto...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.