back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Abania e Konicës

Mitologjia romantike dhe sonetet e Filip Shirokës – nga Sadik Bejko

Mitologjia romantike dhe sonetet e Filip Shirokës nga Sadik Bejko ⁠ Filip Shiroka ka lindur më 3 gusht 1859 në Shkodër, ka vdekur në Bejrut,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.