back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

7 prilli i 1939

7 prilli i 1939 – shënime dhe foto të pushtuesve italianë – nga Gjergj Thanasi

7 prilli i 1939 - shënime dhe foto të pushtuesve italianë nga Gjergj Thanasi Gjyshi im Ram Habili, i ka pritë me pushkë italianët në 7 prill...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.