back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

4 Korriku

Ngjarjet e datës 4 korrik në Shkup dhe disa reagime

Ngjarjet e datës 4 korrik në Shkup dhe disa reagime Mbi ngjarjet e datës 4 korrik 2014 në Shkup Dhjetëra protestues janë plagosur në përleshjet me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.