back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

13 Tetor 1943

Tmerr dhe panik në kryeqytet: 13 tetor 1943 Bombardimi i Tiranës nga aviacioni britanik – nga Hasan Bello

Tmerr dhe panik në kryeqytet: 13 tetor 1943 Bombardimi i Tiranës nga aviacioni britanik nga Hasan Bello Në librat e historisë para dhe pas viteve 90-të...

13 Tetor 1943 – Fritz Radovani (Pjesa I)

13  Tetor  1943 - Fritz Radovani (Pjesa I) 70 Vjetori i bombardimit të Tiranës ose “Në Shqipni 'rrêna i ka kambët e gjata...!'” Plot 70 vjet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.