back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

⁠Lije Broci

⁠Lije Broci rrëfen: I di vrasësit e djalit, shteti s’më lejon të rihap dosjen – nga Përparim Halili

⁠Lije Broci rrëfen: I di vrasësit e djalit, shteti s'më lejon të rihap dosjen  nga Përparim Halili Ndërsa ka dekoratën, portretin e të birit, memorialin dhe lulet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.