back to top
22.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Qer 11, 2024

I dashur xhelat, m’i lehtëso dhimbjet! – nga Mentor Kikia

I dashur xhelat, m’i lehtëso dhimbjet! nga Mentor Kikia Një fëmijë në klasën e dytë i shkruan një letër shokut Enver, që t’i lirojë nga internimi...

Vrasja në kufi e Bebi Shametit – nga Kastriot Dervishi

Vrasja në kufi e Bebi Shametit nga Kastriot Dervishi Kishte vazhdimisht një ëndërr, të shkonte jashtë shtetit e të përkushtohej në filmografi apo diçka e...

Qyteti ilir në Bushat të Shkodrës

Qyteti ilir në Bushat të Shkodrës Për rreth 4 javë, gërmimet e Institutit të Arkeologjisë në Tiranë të drejtuara nga Prof. As. Saimir Shpuza dhe...

Ato ishin Pesë! – nga Stefan Basko

Ato ishin Pesë! nga Stefan Basko Fëmijë të vegjël të lagjes shkonin përherë te kisha katolike, por gëzimi më i madh ishte kur Ditën e Pashkëve,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.