back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Shk 4, 2023

“Shekspiri” u shkrua nga Hygoi në mërgim dhe u përkthye në shqip nga Abdulla Rami në internim” – Bisedë me Ermira Godon në ExLibri

“Shekspiri” u shkrua nga Hygoi në mërgim u përkthye në shqip nga Abdulla Rami në internim" Bisedë me Ermira Godon në ExLibri  për veprën “William Shakespeare”...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.