back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Qer 12, 2020

Zoti Ceka… – rrëfim nga Muçi Xhepa

Zoti Ceka... rrëfim nga Muçi Xhepa -Ka ardhur Zoti Ceka! Më ndihmo të shërbejmë kafetë! Gjyshi dhe një mik i ngushtë i tij ishin ulur në shkallën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.