back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Kor 5, 2016

Një lis në “Katër Stinët” – Fotografi nga Gjon Mili nga Qerim Vrioni

Një lis në “Katër Stinët” - Fotografi nga Gjon Mili nga Qerim Vrioni Redaksia e revistës së madhe amerikane “LIFE” (Jeta), nxorri në qarkullim në vitin...

Mixha Rexhë… rrëfim nga Ilir Seci

Mixha Rexhë... rrëfim nga Ilir Seci ...Në fmininë teme, Mixha Rexhë asht kanë njeri má interesant... Rexhë Kanxhi i Kanxh Metës, mashkull i shpisë së Ukë Kolës,...

Dy ballo për një muzg… nga Anissa Markarian

Anissa Markarian, asht nji ikonë  kohësh paksa të largëta e frymësh paksa të reja, ajo asht nji përpjekje dhe nji vetvedi ndryshe, asht nji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.