back to top
13.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Maj 30, 2016

Restaurimi dhe festa e atij që të do nga Astrit Cani*

Restaurimi dhe festa e atij që të do nga Astrit Cani* Ka thanë Herzeni, se “historia nuk kthehet mbrapsht… të tana rivendosjet, të tana restaurimet kanë...

Fitues i Çmimit Kadare 2016 – Shkëlqim Çela

Fitues i Çmimit Kadare 2016 - Shkëlqim Çela Brezi im ëndërronte të shkruante si Kadareja Për Shkëlqim Çelën, vlerësimi me çmimin “Kadare” është më shumë se...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.