back to top
13.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Maj 11, 2016

“Botё” e rrёzueme pёrmbys nga Jozef Radi

“Botё” e rrёzueme pёrmbys nga Jozef Radi Refleksion mbi filmin “Bota-Cafe” tё Iris Elezit e Thomas Logorecit Nga filmat pёr konsum tё mbrendshёm tё kohёs sё...

Pak dritë mbi ekzekutimin e Themistokli Gërmenjit…

Pak dritë mbi ekzekutimin e Themistokli Gërmenjit... “E dashura ime Evdhoksi, Rashë dëshmor i çpifjeve. Me qenë se unë nuku kthenem në Korçë dhe më...

Burgjet dhe kampet e Shqipërisë Komuniste (fragment) – studim nga Kastriot Dervishi

Burgjet dhe kampet e Shqipërisë Komuniste studim nga Kastriot Dervishi Para disa kohësh doli studimi i Kastriot Dervishit “Burgjet dhe Kampet e Shqipërisë Komuniste”. Nji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.