back to top
15.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkiva Mujore Mars, 2012

Oscar Wilde

  "Ajo grua që s’arrin me i ba të magjishme gabimet e veta, ajo asht thjesht nji femën...!"

Fernando Pessoa

  “Të jesh asht lodhje, të ndjesh asht dhimbje, të mendosh asht shkatërrim...”

Rocco Fierro

"Heshtja asht përplot me pyetje pa asnji përgjigje...!”

Arthur Schopenhauer

“Te nji njeri shihet gjithnji maja dhe jo fundi...”  

Alfred de Vigny

  “...Vetëm heshtja asht madhështore, gjithçka tjetër asht dobësi!”

Odisea Elitis

"...Pranverën edhe po nuk e gjete... sajoje...!"

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.