Nyjet-Arkivit për » Vlash Prendi «

Din Mehmeti (1929-2010) – Si shpëtoi poeti i madh nga ekzekutimi në vitin 1999? nga Vlash Prendi

Din Mehmeti (1929-2010) Si shpëtoi poeti i madh nga ekzekutimi në vitin 1999? nga Vlash Prendi Dhimbje dhe lotë pati në sytë e intelektualëve dhe patriotëve shqiptarë në pranverën e vitit 1999, sepse u Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook