back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vittorio de Sica

Gina Lollobrigida – Luigia Lollobrigida (1927-2023) – Diva e Kinematografisë dhe Bukurisë Italiane

Gina Lollobrigida - Luigia Lollobrigida (1927-2023) Diva e Kinematografisë dhe Bukurisë Italiane Gina Lollobrigida - Luigia Lollobrigida (Subiaco, 4 korrik 1927 - Roma, 16 janar 2023),...

Historiku i përmbledhur i Teatrit Kombëtar – nga Aurel Plasari – korrik 2018

Historiku i përmbledhur i Teatrit Kombëtar nga Aurel Plasari - korrik 2018 Mjafton që, si një heqje nervi, t'ia shkulësh një shoqërie kujtesën historike që...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.