back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vito Kuçi - Cuci

Manastiri i Deçanit – Foto dhe Shënime

Manastiri i Deçanit Foto dhe Shënime Duka (vojvoda) i Manastirit nga fisi shqiptar Gashi, në hyrje të kishës në Deçan, fotografuar në vitin 1919. Ky manastir...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.