back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vita Kuçi

Argumentet dhe metodat e politikës ekspansioniste serbe për ta sunduar Kosovën nga Akademik Mark Krasniqi

Argumentet dhe metodat e politikës ekspansioniste serbe për ta sunduar Kosovën nga Akademik Mark Krasniqi Sesioni VI Shkencor, Istog (Burim), mbajtur më 20 e 21 Maj...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.