back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Virtyt Omari

At Martin Gjoka, kompozitori i simfonisë dhe operës së parë shqiptare

At Martin Gjoka, kompozitori i simfonisë dhe operës së parë shqiptare nga Virtyt Omari Si e retushoj sistemi komunist emrin e mësuesit të muzikantëve ma të mirë shqiptare Kompozitori...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.