back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vilson Bloshmi

Musine Kokalari, Shkrimtarja e parë shqiptare, Duart e arta edhe nën dhè – lidhur me tela me gjemba! – nga Agim Xh. Dëshnica

Musine Kokalari, Shkrimtarja e parë shqiptare,   Duart e arta edhe nën dhè - lidhur me tela me gjemba!  nga Agim Xh. Dëshnica ⁠ Kthim në kohë Teksa shfletojmë librat...

Spiunët e spiunëve – nga Nebil Çika dhe nji refleksion nga Jozef Radi

Mbi debatin e pafundmë... refleksion nga Jozef Radi Nuk ka debat ma të gjatë e ma shterp të zhvilluem në kët vend se sa...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.