back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Viktor Skanjeti

Një fjalë sa qielli e ruajti për njerëzit… – nga Xhahid Bushati – në kujtim të Marian Skanjeti

Një fjalë sa qielli e ruajti për njerëzit…  nga Xhahid Bushati Në kujtim të mikut tim Marian Skanjeti  dhe librave të tij poetikë “Midis njerëzve” dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.