back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Viktor Hygoi

Fëmijët e tyre dhe fëmijët tanë nga Av. Xhafer Sadiku

Fëmijët e tyre dhe fëmijët tanë nga Av. Xhafer Sadiku   Lulzim Basha ka thënë në një fjalë të tij para një viti e gjysmë tekstualisht kështu:...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.