back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vëlleznit Domgjon

Pak ma shumë dritë mbi figurën e Zef Vorf Nekaj permes Shejzave

Pak ma shumë dritë mbi figurën e Zef Vorf Nekaj Zef Vorf Nekaj lindi në Domgjon, Mirditë më 14 qershor 1919 dhe e kreu...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.