back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Veis Belliu

Letërsia e burgosur, promovim dhe një debat në “Vatër” – nga Sokol Paja

Letërsia e burgosur, promovim dhe një debat në “Vatër” nga Sokol Paja - Dielli Vatra promovoi veprat “Alida” dhe “Gjyqi i Shopenhauerit” të Adriana & Dine...

E përqafova “Dielli-n”! – nga Shpend Sollaku – Noè

E përqafova “Dielli-n”! nga Shpend Sollaku - Noè në 110 Vjetorin e Gazetës më jetëgjatë Shqiptare Nëse ka ndonjë gazetë që i ngjan më shumë emrit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.