back to top
30.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vaso Cubrilloviq

Libri “Shqiptarët sipas Serbëve” i Bashkim Trenovës – nga Rexhep Shahu

Libri “Shqiptarët sipas Serbëve” i Bashkim Trenovës nga Rexhep Shahu (Në vend të falenderimit për Bashkim Trenovën që solli librin e rrallë “Shqiptarët sipas serbëve”, -...

Një krim kombëtar dhe heshtja e mediave të Tiranës – nga Rexhep Shahu

Një krim kombëtar dhe heshtja e mediave të Tiranës  nga Rexhep Shahu Askush, asnjë media e Tiranës nuk reagoi pse e zhdukën këtë memorial dhe u...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.