Nyjet-Arkivit për » Vaid Hyzoti «

Ikim, biri im! – Poemë nga Vaid Hyzoti

Për t’parën herë paraqes në kët portal nji shkrimtar o ma mirë nji poet që asht përfaqësues i gjeneratës sime e që n’emnin e tij jam ndeshë qysh n’kohnat e Lexo Me Teper.

Bashkë Poetikisht në Kohë Coronavirusi – Miniantologji spontane 11 poezi – 11 autorë

Bashkë Poetikisht në Kohë Coronavirusi Miniantologji spontane  – 11 poezi -11 autorë Shpend Sollaku Noé u shkruajti në FB: Më kërkuat një poezi për të vazhduar lojën me ju? Po jua postoj dhe Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook