back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Uragan i Pandërprem

Migjeni – uragan i pandërprem – nga Behar Gjoka

Migjeni - uragan i pandërprem nga Behar Gjoka "Ndoshta, kjo poezi sot mund edhe të mos kuptohet sa duhet, ka mundësi edhe të mos çmohet dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.