back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ura e Tamarës

Si u sulmua Kelmendi në 5 drejtime?! – nga Uran Butka

Si u sulmua Kelmendi në 5 drejtime?! nga Uran Butka Simbas urdhërit të komandantit të operacionit Mehmet Shehut, Kelmendi do të sulmohej në pesë drejtime: Batalioni...

Kelmendi – Mite dhe Legjenda

Kelmendi - Mite dhe Legjenda Lulja Bojësoleke (narcissus) Lulja bojësoleke, është nji lule e cila lulëzon në bjeshkët e Kelmendit. Për të përshkruar bukurinë e saj,...

Prek Cali… dhe Epopeja e Urës së Tamarës nga Ilir Seci

Prek Cali... dhe Epopeja e Urës së Tamarës nga Ilir Seci 71 vjet më parë, me 15 Janar 1945, Kreshniku i Malsisë Prek Cali ua vuri...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.