back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ura e Dragotit

“Merrni masa të shkelni Dukatin!” Letra dhe urdhëri i Dushan Mugoshës – 1943 nga Kastriot Dervishi

“Merrni masa të shkelni Dukatin!” Letra dhe urdhëri i Dushan Mugoshës - 1943 nga Kastriot Dervishi Që jugosllavët Miladin Popoviç dhe Dushan Mugosha kanë qenë drejtuesit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.