Nyjet-Arkivit për » Universitetin Wiskconsin-Milwaukee «

Shkencetarja Laura Mersini: “Babai i internuar, më mësoi lumturinë!”

Shkencetarja Laura Mersini: “Babai i internuar, më mësoi lumturinë!” Shkencëtarja shqiptare me famë botërore Laura Mersini – Hougton, profesoreshë e fizikës teorike dhe kozmologjisë në Universitetin Amerikan të Karolinës së Veriut në një Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook