Nyjet-Arkivit për » Universiteti i Romës «

Qemoran Toptani – nga Universiteti i Romës – te beteja e mbijetesës

Qemoran Toptani (1912-1981) nga Universiteti i Romës – te beteja e mbijetesës E bija e Fuatit, dy herë kryetar i Bashkisë së Tironës, pjesëmarrës në Kongresin e Triestes (1913) dhe senator (1915), Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook