back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ukzenel Buçpapaj

Poezia Antologjike “If” – e Rudyard Kiplingut – përkthyer prej 15 autorëve shqiptarë

Rudyard Kipling (1865-1936) Poezia Antologjike "If" - e Rudyard Kiplingut - përkthyer prej 15 autorëve shqiptarë Poezia “If…” e Rudyard Kiplingut është ndër poezitë me më...

Bujani i Krasniqes… Prof. Haki Zllami

Bujani i Krasniqes… Prof. Haki Zllami Për të cilin kurrë s'mund t'i thuash të gjitha!. “Zo’ kah vjen fisi Krasniqe, prej Kosove a prej Drenice?!”. Mbresa nga...

Rikthim në kohrat dhe vitet e shkollës Dine Dine

Rikthim në kohrat dhe vitet e shkollës nga Dine Dine Meqë ishte herët vendosëm të vizitojmë si çdo vit varrezat e prindërve tanë. Kaluam Savrën ku...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.