back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Silvio Berlusconi

Dy histori nga jeta e futbollistit Kakà (Ricardo Izecson dos Santos Leite)

Dy histori nga jeta e futbollistit Kakà (Ricardo Izecson dos Santos Leite) Kaká, pseudonimi i Ricardo Izecson dos Santos Leite ish-futbollist brazilian. I rritur në San...

Berlusconi një telenovelë që s’mbaroi kurrë – nga Anita Likmeta

Berlusconi një telenovelë që s’mbaroi kurrë nga Anita Likmeta Në këto orë po lexojmë lumenj fjalësh për vdekjen e Silvio Berlusconit, për fitoret e tij, për...

Grazie Silvio, Grazie di Cuore Silvio! – requiem nga Jozef Radi

Grazie Silvio, Grazie di Cuore Silvio! requiem nga Jozef Radi Mëngjesin e 12 qershorit 2023, në orën 9.30, ndërroi jetë në spitalin San Raffaele në Milano, Silvio...

Qeveria e Djathtë Italiane – Tetor 2022 – Ministritë – Emrat – Partitë

Qeveria e Djathtë Italiane - Tetor 2022 Ministritë - Emrat - Partitë Liderja e “Fratelli d’Italia” Giorgia Meloni e pranoi postin pa rezervë. Ja lista e...

“At’ Zefi Pllumi… e mbajta premtimin! Vlera e besës kapërcen edhe vdekjen…”

Keda Kaceli: "At’ Zefi Pllumi... e mbajta premtimin!" Kur vlera e besës kapërcen edhe vdekjen... Intervistë e Keda Kaceli dhënë gazetares Albina Gjergji - Koha Jonë Përkthyesja...

Berlusconi u jep italianëve të vërtetën e At Zef Pllumit…

Berlusconi u jep italianëve të vërtetën e At Zef Pllumit dhe Genocidin shqiptar nga Jozef Radi Në gjithë libraritë e mëdha italiane ka dalë libri...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.