Nyjet-Arkivit për » “Shtille Nacht” «

Tromba në terr… Visar Zhiti

Para do kohësh, iu largue kësaj bote cinike e të mbrapshtë, pa fort zhurmë e bujë, njeriu i skenës dhe humorit “të ndaluem”, shkodrani i kandshëm dhe i ambël Gjosho Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook