Nyjet-Arkivit për » Shkolla “Jani Minga” «

“Mes dy Kontinentesh…” vëllimi i pestë poetik i Dalan Luzajt

“Mes dy Kontinentesh…” vëllimi i pestë poetik i Dalan Luzajt Kush është Dalan Luzaj Dalan Luzaj ka lindur në Vlorë me 3 gusht 1944 nga prindërit Isuf dhe Drita Luzaj. Origjina dhe aktiviteti Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook